Товарів:
0
Сума:
0,00 грн.

Друк юніполів, мегабордів, суперсайтів

В той час як статична одно- або двостороння зовнішня реклама на постерах слабо привертає увагу потенційної аудиторії, юніполи діють в найбільших масштабах. Рішення замовити друк юніполів у Києві чи будь-якому іншому місті сьогодні правильне, адже конструкції дозволяють демонструвати відразу 3 реклами, здешевлюючи при цьому оренду площин для Рекламодавців.

Юніполи мають масу переваг перед звичайними щитами під рекламу:

 1. Конструкція дає можливість розміщення відразу трьох сюжетів (від одного або різних рекламодавець).
 2. Збільшена висота у порівнянні з білбордами забезпечує можливість установки в старих і нових районах міста, не суперечачи містобудівним та архітектурним принципам.
 3. Розміщення друкованої продукції з демонстрацією товару, послуги, бренду, здійснюється на великій висоті (до 25 м), досягає максимального охоплення аудиторії, чим не можуть похвалитися сітіборди або мегаборди.

Конструкція юніполів і суперсайтів має одну несучу опору, на якій розташовується залізобетонний каркас. Великовагова установка забезпечує одночасне кріплення друкованої продукції широких форматів на трьох сторонах. Рівносторонній трикутник надає під рекламу абсолютно рівні площині. Дякувати оригінальному зовнішньому вигляду споруди для зовнішньої реклами до неї проявляється найвищий інтерес перехожих, що проїжджають повз людей і приковується найбільша увага.

Варіанти юніполів

Конструктивно носії зовнішньої реклами містять в собі три площини для банерів (постерів, плакатів) наступних розмірів: 6*3м, 8*4м, 12*5м, 15*5м. Таким чином можна замовити як друк мегабордів, так і реалізацію невеликих макетів інформаційно-рекламного характеру.

Підсвічування полотен з використанням зовнішніх світлодіодних систем забезпечує ідеальну видимість в нічний час, в похмурі і туманні дні. Освітлення дозволяє працювати цілодобово незалежно від погодних умов. До того ж розташування освітлювальної техніки дає можливість збільшити радіус видимості рекламного продукту (в середньому дальність становить до 300 м).

Поліграфічні варіанти

На юніполи, незалежно від розміру площин, цільового призначення і планованої тривалості рекламної програми, розміщується поліграфічна продукція, виконана на вініловій основі. Друк литого банера на банерній тканині може проводитися різних розмірів шириною до 5 м. Ця можливість досягається завдяки застосуванню у друку широкоформатних плотерів.

Установка банерних вивісок на юніполи дає можливість рекламі працювати тривалий час. Цим вона зобов'язана відмінним експлуатаційним характеристикам матеріалу:

 • стійкість до атмосфернийого впливу;
 • стийкість до стрибків температури;
 • стійкість до УФ;
 • міцність на розрив від вітрових навантажень.

Друк здійснюється із застосуванням сучасних принтерів. В якості фарбувальних складових обираються виключно ті чорнила, які здатні бути стійкими до будь-яких агресивних зовнішніх факторів (дощ, сніг, низькі і високі температури, прямі промені сонця). При виборі транслюцентного банерного матеріалу поліграфічне послання потенційним клієнтам буде максимально барвистим і соковитим. Ціна друку буде залежати від виду матеріалу, обраної якості перенесення зображення.

Друк на банері

Повнокольоровий широкоформатний друк суперсайтів домінує перед будь-якими іншими рекламними носіями і дозволяє отримати найвищий показник взаємодії з аудиторією. На сервісі Outdoor-Online.com.ua зібрані кращі пропозиції площин юниполів по всій Україні.

Вартість друку юниполів/мегабордів

Матеріал
Розмір, м.
Пост-обробка
Ціна, з ПДВ
Ціна з ПДВ, зі знижкою
Банер литий непросвітний (Frontlit)
Реклама на фасадах/брандмауер
Суперсайт/Мегаборд
Арка/Реклама на мостах
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
150,00 грн.
Детальніше
Від 20 м2
135,00 грн. (10%)
Від 20 м2
135,00 грн. (10%)
Банер литий непросвітний (Frontlit)
Білборд/Щит
6.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: так
6.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: так
2 940,00 грн.
Детальніше
Від 2 шт.
2 646,00 грн. (10%)
Від 2 шт.
2 646,00 грн. (10%)
Банер литий непросвітний (Frontlit)
Білборд/Щит
4.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: ні
4.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: ні
1 988,00 грн.
Ціна актуальна на 25 лип. 2024
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Доставка
Доставка
 • Самовивіз (Київ, Волинська, 40)
 • По Україні (Нова пошта, Delivery)
 • Адресна доставка
Оплата
Оплата
 • Готівкова
 • Безготівкова (з урахуванням ПДВ)
 1. Що таке широкоформатний цифровий друк?
  Широкоформатний друк - це друк високої роздільної здатності, проводиться на спеціалізованих широкоформатних принтерах і плотерах. Ділиться на два основних напрямки: інтер'єрний друк (всередині приміщень), зовнішня реклама (на вулицях).
 2. Види матеріалів для друку
  Папір: блюбек, сітібумага, поліман (скроллерний папір). Банер: литий, ламінований; просвітний, непросвітний, банерна сітка. Самоклеюча плівка (оракал).
 3. Відмінності інтер'єрного та екстер'єрного друку.
  Для внутрішнього друку характерна розподільча здатність друку 1080-1440dpi, а також використання УФ і екосольвентних чорнил. Для зовнішнього друку характерна розподільча здатність від 360 до 720dpi, а також використання сольвентних чорнил.
 4. Якість друку
  Якість друку залежить безпосередньо від розмірів макета, і, відповідно, відстані, з якого буде проглядатися. Знаходиться в діапазоні: 360-1440 dpi (точок на дюйм).
 5. Які існують вимоги до макетів?
  Формат файлу: .tif, eps Кольорова модель: CMYK Роздільна здатність: 75-150 dpi (залежно від розмірів макета) Розмір: 1: 1 (одношаровий, без альфаканалів, LZV-стиснення)
  Детальні вимоги: /outdoor-print-requirements.pdf
 6. Які існують рекомендації при створенні макета?
  "Правило 3 секунд", геніальне в простоті, один контакт - безліч споживачів, фокусуємося на конкретній ідеї, "великий" дорівнює "помітний".
 7. Час виготовлення
  Час виготовлення готового виробу включає в себе друк, сушку матеріалу, постобробку. В середньому друк одного погонного метра на принтері займає 5-8 хвилин. Однак висихання матеріалу, а також постобробка великих розмірів можуть займати до 1-3-х діб.
 8. Термін служби виробу
  Термін служби виробу безпосередньо залежить від матеріалу, а також умов використання. Тому для різних цілей обирається різний матеріал друку: папір 1-2 міс., литий банер 1-3 роки, ламінований банер 1-3 міс.
 9. Що таке постобробка
  Постобробка - це обробка надрукованого матеріалу для подальшого використання в рекламних конструкціях: набивка люверсів, проварка кишень, загиб та ін.
 10. Що таке кольоропроба?
  Кольоропроба - зображення, яке служить зразком для відтворення кольору при тиражуванні друкованого матеріалу. Це метод отримати уявлення про колір в планованому тиражі.
 11. Чи можна надрукувати картинку/фотографію, завантажену з інтернету?
  Ні. Більша частина картинок/фотографій на звичайних сайтах в інтернеті розміщуються в якості, оптимізованій для веб-сторінок. Для широкоформатного друку - це низька якість, яка під час друку матиме приблизно такий вигляд: https://www.outdoor-online.com.ua/img/custom/Bad1.jpg Єдиний варіант - завантажувати картинки/фото з фотостоків з високою роздільною здатністю (від 3000-4000 пікселів завширшки і заввишки і вище), такі світлини також треба перевести в колірну модель CMYK.