Товарів:
0
Сума:
0,00 грн.

Друк на просвітному банері і папері (backlit)

Друкарня Принт Аутдор виробляє широкоформатний друк на просвітних матеріалах (беклит) за ціною друку:

 • ламінований банер backit за 1кв. м.: 160,00 грн.,
 • литий банер backlit за 1кв. м.: Під замовлення  
 • сітібумага (просвітна)за 1кв. м.: 60,00 грн..

Розробку макетів можна замовити у дизайнерів: https://print.outdoor-online.com.ua/uk/mock-up-design, або самостійно розробити. Після чого можна прорахувати і оформити замовлення

Найбільшою популярністю для реалізації рекламної компанії з перспективою на тривалу роботу з аудиторією отримав друк беклайтів у Києві та в інших великих містах країни. Світлові короби з розміщеним рекламним сюжетом максимально привертають погляди перехожих і проїжджаючих людей. Барвиста конструкція забезпечує високий ступінь запам'ятовування інформації та, відповідно, підвищену кількість відгуків на повідомлення рекламодавців з боку потенційних споживачів товарів або послуг.

Конструктивно, беклайт є окремо стоячим рекламним носієм, що об'єднує в собі формат білборда і вид сітілайта. Споруди можуть бути самих різних розмірів. Стандартно прийнято замовляти друк матеріалу для беклайтів 6*3,4*3, або 4*8м. підсвічування інформаційного матеріалу сприяє залученню уваги на протязі усього часу доби.

Беклайти привабливі для власників великих і дрібних компаній:

 • вигідні ціни на друк банера на просвіт;
 • можливість вибору рекламної площини в найбільш вихідних місцях міста (жваві центральні вулиці, підземні переходи, великі ТЦ, ТРЦ);
 • Світлова реклама однаково ефективна вдень і вночі.

Завдяки великим форматам вдається повною мірою адресувати аудиторії послання про акції, випуск нової продукції, відкриття закладу або виходу на ринок нової торгової марки. Стильний вигляд носія грає важливу роль в формуванні іміджу компанії (фірми, комерційного об'єкта).

Друк беклайтів

Особливості друку реклами

Задля того щоб слоган або фірмовий знак мав вплив на аудиторію, мало виграшного дизайну. Важливо грамотне виготовлення поліграфічної складової - плаката, панно, постера або банера для розміщення в коробі.

Для беклайтов застосовується спеціалізований матеріал для перенесення сюжету – BackLit. Головна відмінність полотна полягає в присутності світлорозсіювального ефекту. Це особлива банерна тканина, яка забезпечує готовий продукт наступними якостями:

 • гладкість панно;
 • рівномірність просвічування;
 • помітно виражена барвистість зображення;
 • термін служби від 3-х років.

Розрахунок вартості друку
0.5
100
м
0.5
100
м
- +
Разом:
Ціна актуальна на 25 лип. 2024
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2


Задля того, щоб отримати яскравий малюнок, максимально стійкий до стирання і вигоряння, виконується друк банера на просвіт з відбитком на лицьовій стороні в декілька прогонів, застосовуваються широкоформатні плоттери, оригінальні фарбувальні склади.

При виготовленні поліграфічного компонента неприпустима спайка декількох частин постера. Полотно має бути цільним (безшовним), в іншому випадку при включенні підсвічування стики зіпсують естетику реклами. Саме тому при друку    на BackLit важлива наявність 3 або 5-тиметрового принтера.

Замовлення від виробництва беклайтів до їх друку здійснюються з індивідуальним обліком всіх побажань клієнта. При відправці імідж-продукції в інше місто упаковка здійснюється на тубус, щоб виключити загини або переломи.

Вартість друку беклайтів

Матеріал
Розмір, м.
Ціна, з ПДВ
Ціна з ПДВ, зі знижкою
Банер ламінований (на просвіт)
Беклайт
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
160,00 грн.
Детальніше
Від 20 м2
144,00 грн. (10%)
Від 20 м2
144,00 грн. (10%)
Ціна актуальна на 25 лип. 2024
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Доставка
Доставка
 • Самовивіз (Київ, Волинська, 40)
 • По Україні (Нова пошта, Delivery)
 • Адресна доставка
Оплата
Оплата
 • Готівкова
 • Безготівкова (з урахуванням ПДВ)
 1. Як замовити розробку макета?
  Ви можете як самостійно його розробити виходячи з вимог до макету, так і замовити розробку у дизайнера
  Від Вас необхідні всі вихідні дані для створення дизайну.
  Рекомендації щодо створення макета: https://print.outdoor-online.com.ua/uk/faq#q6
 2. Який час виготовлення банера?
  Середній час друку 1 кв. м. банера: 3-7 хв. Подальша постобробка (набивка люверсів, зварювання частин, проварка кишень) може займати до декількох діб.
  Необхідно враховувати завантаженість друкарні при оформленні замовлення (час звільнення роботи принтера(ів)).
 3. Як зробити замовлення?
  За посиланням: https://print.outdoor-online.com.ua/uk/design виберіть необхідний матеріал для друку, розмір, постобробку (при необхідності), а також завантажте макет. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження і узгодження оплати.
  Отримавши оплату, менеджер передає замовлення у виробництво.
  Після закінчення виготовлення Ви отримаєте повідомлення на email про це.
 4. Яка вартість друку просвітних (backlit) банерів?
  Ціна друку 1 кв. м. ламінованого просвітного банера (використовується в закритих конструкціях) 160,00 грн.: 1 кв. м. литого просвітного банера (якщо банер стикається із зовнішнім середовищем): {{materialPrice|banner-lumen}}.Повний прайс на всі види матеріалів Ви можете побачити тут, або прорахувати тут
 5. Чи можна надрукувати картинку/фотографію, завантажену з інтернету?
  Ні. Більша частина картинок/фотографій на звичайних сайтах в інтернеті розміщуються в якості, оптимізованій для веб-сторінок. Для широкоформатного друку - це низька якість, яка під час друку матиме приблизно такий вигляд: https://www.outdoor-online.com.ua/img/custom/Bad1.jpg Єдиний варіант - завантажувати картинки/фото з фотостоків з високою роздільною здатністю (від 3000-4000 пікселів завширшки і заввишки і вище), такі світлини також треба перевести в колірну модель CMYK.