Товарів:
0
Сума:
0,00 грн.

Друк постерів 3х6 на blueback від 35,00 грн./кв.м.

Білборд - це конструкція зовнішньої реклами, яка найбільш часто зустрічається в житті. Являє собою площину, закріплену на опорі, зазвичай прямокутного формату 6м.х3м., яка розташовується уздовж дороги. Для розміщення рекламного сюжету на білбордах використовують спеціальний папір - блюбек/blueback (термін розміщення реклами 1-2міс.), або вініловий литий банер (термін розміщення 1-3 роки).

 Вартість друку:

 • Паперовий постер (плакат) на білборд 6х3м: 550,00 грн.,
 • Паперовий постер (плакат) на білборд 4х3м: 380,00 грн.
 • Литий банер з люверсами 6х3м.: 2 940,00 грн..


Розробку макета для реклами на білбордах можна замовити як у дизайнерів, з якими ми співпрацюємо (https://print.outdoor-online.com.ua/uk/mock-up-design), так і надати його самим. 

Одна з різновидів формату 6х3 - це призматрони (призми). Для них друкуються аналогічні постери на папері як і для білбордів. Але в подальшому поклейка проводиться на ламелі, які попередньо були зняті з конструкції. Після поклейки, порізки, просушування ламелей проводиться їх монтаж безпосередньо на ламелі. Поклейка ж підготовлених плакатів на білборди здійснюється безпосередньо на саму рекламну площину. Друк на банері для призматронів неможливий, у зв'язку із специфікою конструкції, а можлива тільки для статичних білбордів.

Конструктивно рекламні щити (білборди) можуть містити каркас під поліграфічне панно: односторонній або двосторонній, плоский або V-подібний. Рекламна поверхня часто має стандартні розміри 6*3 м., але також є поширеними різновиди білбордів з форматами 12*3 м. і 12*4 м. (суперборди), 15*5 м. і 15*6 м. (суперсайти).

Монтаж залізобетонної конструкції виконується вздовж доріг, на великих перехрестях, де спостерігається підвищений трафік автотранспорту, громадського транспорту і пішоходів. Найкращий візуальний контакт в цих місцях робить розміщення конструкції, а також друк постерів для них максимально рентабельним.

Максимальні показники відгуків забезпечуються, якщо реклама працює вдень і вночі. Задля цього рекламні щити з широкоформатними постерами оснащуються зовнішнім підсвічуванням. Підсвічування дає додатковий приплив цільової аудиторії у вечірній і нічний час, тим самим роблячи контакт на рекламу ще вигідніше.


Особливості друку постерів для білбордів

Друк постерів здійснюється на широкоформатному плотері. Чорнила в даному випадку підбираються сольвентні. Тільки такі чорнила дадуть стійкий глибокий колір, точну передачу палітри.
Перед друком макет розбивається на 8/10/12 частин (в 2 ряди) і конвертується в формат друку широкоформатного принтера. Стандартна ширина рулону паперу blueback 1,56 м., що дозволяє здійснювати порізку розмічених шматків для подальшої поклейки. 

Безпосередньо поклейкою займається бригада сервісу, яка спеціалізується на цьому. Необхідно врахувати, що для деяких поклейок потрібна автовишка, а для інших - відправка авто за межі міста (якщо площина знаходиться на трасі). Це збільшує вартість поклейки.

Переваги
співпраці з нами
Замовлення-онлайн
розрахунок і оформлення на сайті дозволяють визначити вартість і час підготовки замовлення ще на етапі його формування, крім цього можливе оформлення заявки на друк у менеджерів: outdoor@outdoor-online.com.ua
Дизайнерська допомога
наші фахівці можуть створити макети, а також дати поради та рекомендації по ефективному сюжету рекламної кампанії
Самовивіз в Києві
за адресою вул. Волинська, 40, також можлива відправка друкованої продукції на таксі
.
Повний контроль замовлень
в кінці місяця для клієнтів формується зведена таблиця, в якій враховані всі вироби, вироблені за місяць
Готівковий і безготівковий
спосіб оплати (з ПДВ)
Оперативність доставки і можливість замовлення в будь-яку точку країни
співпраця з вантажоперевізниками Delivery і Нова пошта істотно прискорює транспортування готових виробів і гарантує їх збереження, можна оформити доставку за рахунок одержувача або відправника, в останньому випадку ціна транспортування додається до вартості самого замовлення
Знижка
безпосередньо залежить від обсягів друку

Вибір матеріалу рекламного зображення для поклейки/розміщенні на рекламному щиті визначається термінами розміщення, а також бюджетом:

 • Папір для зовнішнього розташування (підкладка блакитного кольору сприяє поклейці рекламного постера поверх старого, при цьому зображення зі старого постера не буде проступати на поверхню). Вартість в порівнянні з банером низька, але і термін експлуатації невеликий, тільки 1-2 місяці.
 • Банерна тканина. Дорогий варіант, який підходить для тривалого розміщення. Широкоформатний друк на банерній тканини дозволяє отримати відмінне якісне зображення на матеріалі з високими експлуатаційними показниками.

Левовий частка білбордів розташовується під відкритим небом, тому потрібен особливий підхід до вибору основи. Банерний матеріал (вініл) ідеально підійде, якщо орієнтир робиться на довгострокову роботу рекламного продукту. Банер міцний на розрив, не боїться перепадів температур, вологості і опадів, володіє тими експлуатаційними якостями, які потрібні для реалізації інформаційно-рекламних постерів на вулиці. Взимку і влітку зберігається яскравість    рекламного сюжету.

Ціна широкоформатної друку білбордів залежить не тільки від розмірів рекламних носіїв, основи під друк, але і якості перенесення ілюстрації. Дешевше коштує віддрукувати постер на якості 320 dpi, ніж наприклад, на 720 dpi.

Вартість друку білбордів

Матеріал
Розмір, м.
Ціна, з ПДВ
Папір для білбордів (Blueback)
Білборд/Щит
Роллер/Призматрон
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
35,00 грн.
Папір для білбордів (Blueback)
Білборд/Щит
Роллер/Призматрон
6.00 x 3.00
6.00 x 3.00
550,00 грн.
Папір для білбордів (Blueback)
Білборд/Щит
Роллер/Призматрон
4.00 x 3.00
4.00 x 3.00
380,00 грн.
Ціна актуальна на 16 лип. 2024
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Доставка
Доставка
 • Самовивіз (Київ, Волинська, 40)
 • По Україні (Нова пошта, Delivery)
 • Адресна доставка
Оплата
Оплата
 • Готівкова
 • Безготівкова (з урахуванням ПДВ)
 1. Яка вартість друку білбордів 3x6?
  Ціна виготовлення постера для білборда 3х6: 550,00 грн.
  Ціна друку 1 кв. м. на папері для білбордів(блюбек): 35,00 грн..
  Повний прайс на всі види матеріалів Ви можете побачити тут, або прорахувати тут
 2. Чи можна надрукувати картинку/фотографію, завантажену з інтернету?
  Ні. Більша частина картинок/фотографій на звичайних сайтах в інтернеті розміщуються в якості, оптимізованій для веб-сторінок. Для широкоформатного друку - це низька якість, яка під час друку матиме приблизно такий вигляд: https://www.outdoor-online.com.ua/img/custom/Bad1.jpg Єдиний варіант - завантажувати картинки/фото з фотостоків з високою роздільною здатністю (від 3000-4000 пікселів завширшки і заввишки і вище), такі світлини також треба перевести в колірну модель CMYK.
 3. Який час виготовлення постера?
  Середній час друку білборда: 15-20 хв. Подальша постобробка (порізка на 8-12 частин) і упаковка займає 5-7 хвилин.
  Необхідно враховувати завантаженість друкарні (час звільнення роботи принтера(ів)).
 4. Як зробити замовлення друку на блюбеці (папері для білбордів)?
  За посиланням: https://print.outdoor-online.com.ua/uk/design-blue-back виберіть необхідний розмір, а також завантажте макет.
  Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження і узгодження оплати.
  Отримавши оплату, менеджер передає замовлення у виробництво.
  Після закінчення виготовлення Ви отримаєте повідомлення на email про це.
 5. Як замовити розробку макета?
  Ви можете як самостійно його розробити виходячи з вимог до макету, так і замовити розробку у дизайнера
  Від Вас необхідні всі вихідні дані для створення дизайну.
  Рекомендації щодо створення макета: https://print.outdoor-online.com.ua/uk/faq#q6