Товарів:
0
Сума:
0,00 грн.

Друк банерів для реклами на мостах, арках.

Для реклами, орієнтованої на транспортний потік, ідеальною локацією є мостові споруди, арки і інші височини над магістралями в межах міста і на трасах. Вартість друку реклами для даних рекламних конструкцій визначаються вартістю друку на банері зі спеціальною постобробкою:

 • Арка 18х3 (банер-фронтліт, 510гр./м.кв, з люверсами): {{materialPrice|banner-cast-5}}
 • Міст 8х2 (банер-фронтліт, з люверсами): {{materialPrice|banner-cast-7}}

Інші формати реклами на мостах, арках та інших конструкціях Ви можете прорахувати тут

Високе розміщення і великі масштаби банерів дозволяють інформації потрапляти в поле зору водіїв і пасажирів. Результативність полотен і коефіцієнт контакту з аудиторією безпосередньо залежить від того, наскільки професійно виконано виготовлення реклами на мостах. Процес передбачає грамотне виконання наступних етапів:

 • Підбір місця для інформаційно-рекламного носія. На сервісі Аутдор-Онлайн зібрані самі рейтингові локації з жвавим трафіком громадського та автомобільного потік.
 • Підбір матеріалу. Носій повинен бути стійким до зовнішніх факторів, легко обслуговуватисяь, зберігати віддруковане зображення довгий час в ідеальному стані.
 • Здійснення друку макета. Складний дизайн зображення не повинен бути спотворений на полотні, передача кольору повинна бути відображена в точності, а фарбувальні склади зобов'язані витримувати вплив на них з боку природних опадів. Ціна друку реклами на мостах залежить багато в чому від того, який матеріал і фарби будуть використовуватись.
Друк реклами на мостах

Друк реклами на мостах у Києві, містах-мільйонниках і дрібних містах актуальний для місцевостей, де розташовуються надземні переходи, мости над проїжджою частиною, транспортні розв'язки.

Розрахунок вартості друку
0.5
100
м
0.5
100
м
- +
Разом:
Ціна актуальна на 24 черв. 2024
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2

Варіанти друку банерів на мости

Тривалість роботи інформаційного послання потенційним споживачам – мінімум 1 місяць. Чим якісніше обраний матеріал (висока міцність, зносостійкість), тим довше термін служби рекламного носія і, відповідно, довше ефективність вивіски.

Домагатися відмінних експлуатаційних показників реклами на мосту можна, якщо в якості основи під друк використовується литий банер. Характеристики матеріалу дають можливість:

 • привернути увагу великого обсягу споживчих мас завдяки відмінній передачі кольору надрукованого сюжету на прогумованому банері;
 • працювати на імідж компанія;
 • успішно просувати товари (послуги, марку).

Так як траса є агресивним середовищем, згубно діє на зовнішній вигляд зовнішньої реклами, слід віддавати перевагу банерам з високою щільністю (до 550 гр / м2).

Зображення реклами на мостах наноситься повнокольоровим широкоформатним друком. Чорнило для друку підбираються виключно оригінальні фірмові, здатні протистояти погодним умовам, температурному впливу, УФ.

Рідкіший в якості основи застосовується Оракал – самоклеюча плівка, сюжет на якій виразний за рахунок досягнення яскравості друку.

Задля максимальної ефективності на розтяжки і банери встановлюється спрямоване освітлення. Зовнішнє підсвічування робить рекламу виразною, вражаючою і запам'ятовується аудиторії.

Вартість друку реклами на мостах

Матеріал
Розмір, м.
Пост-обробка
Ціна, з ПДВ
Ціна з ПДВ, зі знижкою
Банер литий непросвітний (Frontlit)
Реклама на фасадах/брандмауер
Суперсайт/Мегаборд
Арка/Реклама на мостах
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Кв. метр
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
150,00 грн.
Детальніше
Від 20 м2
135,00 грн. (10%)
Від 20 м2
135,00 грн. (10%)
Банер литий непросвітний (Frontlit)
Білборд/Щит
6.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: так
6.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: так
2 940,00 грн.
Детальніше
Від 2 шт.
2 646,00 грн. (10%)
Від 2 шт.
2 646,00 грн. (10%)
Банер литий непросвітний (Frontlit)
Білборд/Щит
4.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: ні
4.00 x 3.00
 • Набивання люверсів
  Відстань між люверсами (см): 30
  Із загибом: ні
1 988,00 грн.
Ціна актуальна на 24 черв. 2024
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2
Доставка
Доставка
 • Самовивіз (Київ, Волинська, 40)
 • По Україні (Нова пошта, Delivery)
 • Адресна доставка
Оплата
Оплата
 • Готівкова
 • Безготівкова (з урахуванням ПДВ)
 1. Що таке широкоформатний цифровий друк?
  Широкоформатний друк - це друк високої роздільної здатності, проводиться на спеціалізованих широкоформатних принтерах і плотерах. Ділиться на два основних напрямки: інтер'єрний друк (всередині приміщень), зовнішня реклама (на вулицях).
 2. Види матеріалів для друку
  Папір: блюбек, сітібумага, поліман (скроллерний папір). Банер: литий, ламінований; просвітний, непросвітний, банерна сітка. Самоклеюча плівка (оракал).
 3. Відмінності інтер'єрного та екстер'єрного друку.
  Для внутрішнього друку характерна розподільча здатність друку 1080-1440dpi, а також використання УФ і екосольвентних чорнил. Для зовнішнього друку характерна розподільча здатність від 360 до 720dpi, а також використання сольвентних чорнил.
 4. Якість друку
  Якість друку залежить безпосередньо від розмірів макета, і, відповідно, відстані, з якого буде проглядатися. Знаходиться в діапазоні: 360-1440 dpi (точок на дюйм).
 5. Які існують вимоги до макетів?
  Формат файлу: .tif, eps Кольорова модель: CMYK Роздільна здатність: 75-150 dpi (залежно від розмірів макета) Розмір: 1: 1 (одношаровий, без альфаканалів, LZV-стиснення)
  Детальні вимоги: /outdoor-print-requirements.pdf
 6. Які існують рекомендації при створенні макета?
  "Правило 3 секунд", геніальне в простоті, один контакт - безліч споживачів, фокусуємося на конкретній ідеї, "великий" дорівнює "помітний".
 7. Час виготовлення
  Час виготовлення готового виробу включає в себе друк, сушку матеріалу, постобробку. В середньому друк одного погонного метра на принтері займає 5-8 хвилин. Однак висихання матеріалу, а також постобробка великих розмірів можуть займати до 1-3-х діб.
 8. Термін служби виробу
  Термін служби виробу безпосередньо залежить від матеріалу, а також умов використання. Тому для різних цілей обирається різний матеріал друку: папір 1-2 міс., литий банер 1-3 роки, ламінований банер 1-3 міс.
 9. Що таке постобробка
  Постобробка - це обробка надрукованого матеріалу для подальшого використання в рекламних конструкціях: набивка люверсів, проварка кишень, загиб та ін.
 10. Що таке кольоропроба?
  Кольоропроба - зображення, яке служить зразком для відтворення кольору при тиражуванні друкованого матеріалу. Це метод отримати уявлення про колір в планованому тиражі.
 11. Чи можна надрукувати картинку/фотографію, завантажену з інтернету?
  Ні. Більша частина картинок/фотографій на звичайних сайтах в інтернеті розміщуються в якості, оптимізованій для веб-сторінок. Для широкоформатного друку - це низька якість, яка під час друку матиме приблизно такий вигляд: https://www.outdoor-online.com.ua/img/custom/Bad1.jpg Єдиний варіант - завантажувати картинки/фото з фотостоків з високою роздільною здатністю (від 3000-4000 пікселів завширшки і заввишки і вище), такі світлини також треба перевести в колірну модель CMYK.