Широкоформатний друк рекламного банера
Друкарня Принт Аутдор пропонує друк банерів за ціною друку за 1 кв.м. (з урахуванням ПДВ):
- ламінованого банера: 140,00 грн.,
- литого банера: 150,00 грн.,
- банерної сітки Mesh: 160,00 грн..
* Додатково діють знижки на обсяг
Ми друкуємо замовлення за наданим Вами макетом (вимоги). Якщо у Вас немає макета, Ви можете замовити розробку у дизайнерів, з якими ми співпрацюємо, або розробити його самі: Інструкція з розробки макетів в онлайн-редакторі VistaCreate
Друкуємо сольвентними високоякісними чорнилами, стійкими до вигорання. За рахунок свого хімічного складу таке чорнило в'їдається в матеріал, тому надруковані макети на литому банері та сітці зносостійкі до будь-яких погодних умов: вітер, дощ, сніг, град, мороз. У середньому термін служби 2-5 років.
Якість друку принтера 720-1440 dpi, що чудово підходить як для великих банерів, так і банерів невеликих розмірів. Яскравість фарб і точна передача кольору роблять Вашу надруковану рекламу помітною та ефективною. Не плутайте якість друку принтера з якістю макета. Роздільна здатність макета для друку має бути 75-150dpi. (для великих фасадних макетів роздільна здатність може бути нижче 25-50 dpi)
Можемо надрукувати будь-який розмір, за рахунок проварки банера в місцях стикування фрагментів. Для дуже великих розмірів має сенс робити подвійну проварку стикувальних швів.
Банер може кріпитися на люверси (металеві кільця, розміщені по периметру, в які можуть протягуватися мотузки, хомути, шнури, саморізи). Стандартний крок набивання люверсів - 30 см. Або може кріпитися на кишені (краї банера проварюються/проклеюються так, що залишається отвір, на зразок петлі або кишені)Використовують банери для таких цілей:
- проведення рекламних кампаній,
- оформлення масових заходів, святкувань (будівництво будівель, спортивні заходи, конференції)
- як покажчики і вивіски (магазини, філії сервісного обслуговування, філії організацій)
- оформлення фотозон для свят (дні народження, весілля, хрестини, випускні та ін.)
Вініловий банер використовують як в зовнішній рекламі, і в рекламі всередині приміщень. За хімічною структурою банерні полотна діляться на литі (призначені для зовнішнього використання), ламіновані (для внутрішнього використання, а також короткострокових розміщень поза приміщенням), сітка Mesh (матеріал сітчастої структури, використовується для реклами на фасадах будівель, де потрібно проникнення світла крізь банерну сітку). Відмінності в цих видах в ціні і стійкості матеріалу до навколишнього середовища, області застосування.Також банери розрізняються за ступенем пропускання світла через матеріал:
- просвітний Backlit (матеріал з високим рівнем світлопропускання, який має прозорість до 40%). Використовується в конструкціях типу "беклайт", з внутрішнім підсвічуванням.
- непросвітний Frontlit (це непрозорий матеріал, з низьким рівнем світлопропускання). Найпоширеніший і універсальний тип банера
- Blackout (світлонепроникна банерна тканина)
Вибір
якості друку залежить від локалізації реклами. Друк банера, який розміщується всередині приміщень,
вивіски, стенди або брендволли доцільно здійснювати в дозволі 720-1440 dpi. Зовнішню рекламу значних розмірів можна
виконати в якості 480 dpi. Від даного
параметра, а також від розмірів, способу кріплення і виду матеріалу залежить
вартість банерів.
Литий банер
Литий банер має прогумовану основу. "Брезентовий" матеріал можна використовувати багаторазово. Товщина банерної тканини підбирається виходячи з місця застосування: інтер'єрного або зовнішнього (вуличного).
Головна особливість литого банера – його міцна гладка поверхня. Глянець дозволяє зробити друк банера з найбільшою віддачею кольоровості і барвистості ілюстрації. Саме гладка текстура покриття сприяє підвищенню чіткості малюнка і його яскравості. Конструктивно литий варіант банера являє собою цілісний готовий продукт фіксованого розміру. Завдяки цьому він отримав наступні переваги:
- відсутність деформації (як під час встановлення банерів, так і в процесі служби);
- може працювати в умовах агресивних факторів (дощ, сніг, мороз, прямі сонячні промені);
- здатний зберігатися довгий час.
Структура
литого банера дає можливість легко об'єднувати кілька частин в одну
величезну площину. Завдяки цьому даний варіант зовнішньої реклами найчастіше
використовується, якщо потрібно розмістити інформацію, що друкується на декількох
постерах. Матеріал підходить для виготовлення особливо великої зовнішньої
реклами.
Ламінований банер
Даний вид виготовлення банерів має велику затребуванність серед рекламодавців. Популярність цільного банерного матеріалу обумовлена наступними факторами:
- відноситься до економічному матеріалу, тому можна істотно заощадити бюджет;
- є мобільним, полегшуючи транспортування і монтування на висоті.
Щільність матеріалу досягає 440 гр./м2. Через свої технічні та фізичні особливості ламінований банер розрахований на короткострокову демонстрацію рекламного сюжету.
Банерна сітка
Якщо планується реалізація масштабного рекламного проекту, для якого потрібен величезний носій, друк банерів раціонально здійснювати на банерній сітці. Сюжетна лінія може розміщуватися на поліграфічному полотні розміром 10*20м, 20*30м., або будь-яких інших великих розмірів. Перфорований матеріал має переваги:
- вага за рахунок пористої текстури менше, що забезпечує спрощений монтаж і не вимагає посилення фіксуючої конструкції банера;
- відсутній ефект парусності, так як вітер проходить крізь перфорацію;
- світлопропускаюча властивість.
Вінілова (банерна) сітка є стійкою до ультрафіолету, природних опадів. Литий вид сітки здатний зберігати свої експлуатаційні якості при -30вС.
Постобробка і монтаж банерів
Залежно від способу монтажу можна замовити банер з постобробкою:
- На кільцях "люверс". Металеві кільця з певним кроком (стандартно 30 см) розташовуються по всьому периметру вироба. В отвори люверсів пропускається трос, який грає роль з'єднання і розтяжки полотна на каркасі.
- З "кишенями" - при друці банерів залишається місце для підвороту країв, яке потім при постобробці запаюються/заклеюється. В кишені протягується труба, яка одночасно робить натяжку банера і його фіксацію.
Терміни виготовлення замовлення можуть бути збільшені, при постобробці банера.
співпраці з нами
Вартість друку банерів
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 20
Із загибом: ні
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 20
Із загибом: ні
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 20
Із загибом: ні
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 20
Із загибом: ні
Суперсайт/Мегаборд
Арка/Реклама на мостах
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 30
Із загибом: так
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 30
Із загибом: так
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 30
Із загибом: ні
-
Набивання люверсівВідстань між люверсами (см): 30
Із загибом: ні
-
Як замовити розробку макета?
Ви можете як самостійно його розробити виходячи з вимог до макету, так і замовити розробку у дизайнера.
Від Вас необхідні всі вихідні дані для створення дизайну.
Рекомендації щодо створення макета: https://print.outdoor-online.com.ua/uk/faq#q6 - Яка вартість друку банерів?
-
Який час виготовлення банера?
Середній час друку 1 кв. м. банера: 3-7 хв. Подальша постобробка (набивка люверсів, зварювання частин, проварка кишень) може займати до декількох діб.
Необхідно враховувати завантаженість друкарні при оформленні замовлення (час звільнення роботи принтера(ів)). -
Як зробити замовлення?
За посиланням: https://print.outdoor-online.com.ua/uk/design виберіть необхідний матеріал для друку, розмір, постобробку (при необхідності), а також завантажте макет. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження і узгодження оплати.
Отримавши оплату, менеджер передає замовлення у виробництво.
Після закінчення виготовлення Ви отримаєте повідомлення на email про це. -
Чи можна надрукувати картинку/фотографію, завантажену з інтернету?
Ні. Більша частина картинок/фотографій на звичайних сайтах в інтернеті розміщуються в якості, оптимізованій для веб-сторінок. Для широкоформатного друку - це низька якість, яка під час друку матиме приблизно такий вигляд: https://www.outdoor-online.com.ua/img/custom/Bad1.jpg Єдиний варіант - завантажувати картинки/фото з фотостоків з високою роздільною здатністю (від 3000-4000 пікселів завширшки і заввишки і вище), такі світлини також треба перевести в колірну модель CMYK.