Товарів:
0
Сума:
0,00 грн.

Друк фотозон, прес волів, бренд волів.

Банер для свята служить для створення головної фотозони будь-якого банкету, вечірки або торжества. Призначення конструкції - це бути 3 в 1:

 1. Акцентною частиною декорування приміщення;
 2. Стильовим доповненням інтер'єру;
 3. Фоном для відео - та фотозйомки.

Друкарня Print Outdoor пропонує Вам замовити друк фотозон/прес волів / бренд волів будь-якого розміру. Наші широкоформатні принтери дозволяють здійснювати якісну друкувати в діапазоні 360-1440dpi, що дозволяє використовувати банери як в зовнішньому, так і у внутрішньому (інтер'єрному) оформленні. 

Замовити розробку макета можна:

Вартість друку за 1 кв. м.:

 • ламінованого банера: 140,00 грн.,
 • литого банера: 150,00 грн.
 • самоклеючої плівки (oracal): 95,00 грн..

Ми створюємо ексклюзивні фотозоны:

 • на весілля - романтичні принти, тематичні фони, фотоколаж нареченого і нареченої;
 • для ювілею, дня народження - фото-полотна, широкоформатні вітальні листівки, добірка прикольних побажань;
 • на випускний вечір - брендволли з написами, напуттями, побажаннями випускникам або стилізовані під вечірку прес-волли;
 • на корпоративні площини;
 • для дитячого ранку - тематичні дитячі принти, смішні тантамарески (стенди з отворами для осіб) 

Банери від Принт-Аутдор запам'ятаються кожному гостю і залишать вічний слід на фотознімках.

Замовлення персоналізованих банерів для фотозон:

Випускний


Весілля


Хрестини

День народження


Святкові банери від професіоналів

Виготовлення банерних розтяжок на свято - пріоритетний напрямок компанії Print Outdoor. Ми пропонуємо:

 • необмежені дизайнерські рішення;
 • широку лінійку стандартних і нестандартних типорозмірів;
 • швидку реалізацію найскладніших ідей;
 • допомога професійного дизайнера в створенні макета

Нове обладнання для широкоформатного друку забезпечує швидке виготовлення подарункових і святкових прес-волів.


Висока якість – головна перевага банерів для свят

Для виготовлення фотозони (прес-волли, брендволли, банери) застосовуються високоякісні основи:

 • Литий банер. Високоміцний матеріал, що не втрачає еластичності на морозі. Щільний вініл забезпечує підвищену стійкість кольорового зображення.
 • Ламінований банер. Володіє відмінним набором характеристик, щоб прослужити всередині приміщення 1-2 роки. Відрізняється високою мобільністю. Після свята полотно може стати частиною інтер'єру.
 • Оракал. Оптимальний варіант для вуличної фотозони. Широкоформатне зображення на плівці не зіпсується під впливом зовнішніх факторів.
 • Полотна з повнокольоровим зображенням можуть створюватися будь-яких розмірів від 1х1 м і більше. Габаритні фотозони понад 3-х метрів виконуються з металевими люверсами (10-15мм). У такому виконанні полотно буде рівномірно натягуватися і зможе витримати навіть велике вітрове навантаження. 

Інвестуйте гроші в чудовий настрій і чудові пам'ятні фотографії!

Розрахунок вартості друку
0.5
100
м
0.5
100
м
- +
Разом:
Ціна актуальна на 22 трав. 2024
Розмір до 3 м2 розраховується по вартості 3 м2

Доставка
Доставка
 • Самовивіз (Київ, Волинська, 40)
 • По Україні (Нова пошта, Delivery)
 • Адресна доставка
Оплата
Оплата
 • Готівкова
 • Безготівкова (з урахуванням ПДВ)
 1. Що таке широкоформатний цифровий друк?
  Широкоформатний друк - це друк високої роздільної здатності, проводиться на спеціалізованих широкоформатних принтерах і плотерах. Ділиться на два основних напрямки: інтер'єрний друк (всередині приміщень), зовнішня реклама (на вулицях).
 2. Види матеріалів для друку
  Папір: блюбек, сітібумага, поліман (скроллерний папір). Банер: литий, ламінований; просвітний, непросвітний, банерна сітка. Самоклеюча плівка (оракал).
 3. Відмінності інтер'єрного та екстер'єрного друку.
  Для внутрішнього друку характерна розподільча здатність друку 1080-1440dpi, а також використання УФ і екосольвентних чорнил. Для зовнішнього друку характерна розподільча здатність від 360 до 720dpi, а також використання сольвентних чорнил.
 4. Якість друку
  Якість друку залежить безпосередньо від розмірів макета, і, відповідно, відстані, з якого буде проглядатися. Знаходиться в діапазоні: 360-1440 dpi (точок на дюйм).
 5. Які існують вимоги до макетів?
  Формат файлу: .tif, eps Кольорова модель: CMYK Роздільна здатність: 75-150 dpi (залежно від розмірів макета) Розмір: 1: 1 (одношаровий, без альфаканалів, LZV-стиснення)
  Детальні вимоги: /outdoor-print-requirements.pdf
 6. Які існують рекомендації при створенні макета?
  "Правило 3 секунд", геніальне в простоті, один контакт - безліч споживачів, фокусуємося на конкретній ідеї, "великий" дорівнює "помітний".
 7. Час виготовлення
  Час виготовлення готового виробу включає в себе друк, сушку матеріалу, постобробку. В середньому друк одного погонного метра на принтері займає 5-8 хвилин. Однак висихання матеріалу, а також постобробка великих розмірів можуть займати до 1-3-х діб.
 8. Термін служби виробу
  Термін служби виробу безпосередньо залежить від матеріалу, а також умов використання. Тому для різних цілей обирається різний матеріал друку: папір 1-2 міс., литий банер 1-3 роки, ламінований банер 1-3 міс.
 9. Що таке постобробка
  Постобробка - це обробка надрукованого матеріалу для подальшого використання в рекламних конструкціях: набивка люверсів, проварка кишень, загиб та ін.
 10. Що таке кольоропроба?
  Кольоропроба - зображення, яке служить зразком для відтворення кольору при тиражуванні друкованого матеріалу. Це метод отримати уявлення про колір в планованому тиражі.
 11. Чи можна надрукувати картинку/фотографію, завантажену з інтернету?
  Ні. Більша частина картинок/фотографій на звичайних сайтах в інтернеті розміщуються в якості, оптимізованій для веб-сторінок. Для широкоформатного друку - це низька якість, яка під час друку матиме приблизно такий вигляд: https://www.outdoor-online.com.ua/img/custom/Bad1.jpg Єдиний варіант - завантажувати картинки/фото з фотостоків з високою роздільною здатністю (від 3000-4000 пікселів завширшки і заввишки і вище), такі світлини також треба перевести в колірну модель CMYK.